Show

V případě, že si chcete objednat některou z nabízených show, neváhejte nás kontaktovat. Volejte: +420 777 266 651

Ceník
Dámský striptýzStriptýz od profesionálních striptérek určitě rozproudí všechny pány, kteří se této strip show zúčastní. Nejoblíbenějším vystoupením na rozlučky se svobodou a narozeninové oslavy je kontaktní striptýz. Pány potěší tím, že se mohou slečen dotýkat na oblíbených partiích jako jsou prsa atd.
Pánský striptýzPánský striptýz v podání profesionálních striptérů určitě potěší všechny dámy, které plánují netradiční narozeninové překvapení pro svoji kamarádku nebo chystají rozlučku se svobodou. Tímto dárkem oslavenkyni dáte nezapomenutelný a především originální dárek.
Americký striptýzJe velmi decentní pánský striptýz, kdy striptér při své show na konci neodhodí poslední díl spodního prádla (tanga). Americký striptýz je určen především na decentní firemní večírky, kde by naprostá nahota nebyla vhodná. Toto vystoupení lze i v dámském podání.
Kontaktní striptýzKontaktní striptýz je určitě nejoblíbenější dámská striptýzová show, kterou si pánové vždy náramně užijí především proto, že se dívky mohou dotýkat. Tím je toto vystoupení ve velmi erotickém nádechu. Kontaktní striptýz doporučujeme především na rozlučky se svobodou, narozeninové oslavy, pikantní překvapení pro šéfa nebo třeba jen tak na oživení pánské jízdy.
Striptýz s vibrátoremStriptýz s vibrátorem je určen pro ty nejnáročnější . Je vhodný na diskotéky, do klubu, privátní pánské jízdy atd. Tuto strip show ocení především pánové, protože vámi vybraná striptérka předvede co vše dokáže s vibrátorem. Věřte, že se je na co dívat.
Lesbi showLesbi show znamená pikantní podívanou na erotické hrátky dvou až tří dívek, které se postarají o to, že žádný z přítomných pánů nezůstane v klidu. Lesbi show lze objednat v podstatě k jakékoliv příležitosti. Striptérky vám ho mohou předvést v několika variantách, proto nás neváhejte kontaktovat a domluvit si tuto oblíbenou show třeba na vaši párty.
Striptýz s ohněmStriptýz s ohněm je vhodný především na diskotéky a plesy. Tuto show můžeme nabídnout jak v pánském, tak i dámském podání. Striptér nebo striptérka vám předvedou originální striptýzovou show za doprovodu ohně. Upozorňujeme, že na toto vystoupení je potřeba dostatečný prostor.
Duo striptýzDuo striptýz může předvést buď žena a muž nebo pro pánské publikum dvě ženy. Duo striptýz je vhodný především tam, kde jsou v publiku jak ženy, tak i pánové. Při této show si přijdou všichni na své. Tento striptýz doporučujeme na diskotéky nebo různé kulturní akce a firemní párty.
Striptýz v limuzíněProjížďka limuzínou spojená s popíjením sektu a zakončená kontaktním striptýzem potěší především jako loučení se svobodou. Tento netradiční striptýz může být v dámském i pánském provedení. Limuzínu lze objednat před váš dům a nechat se dopravit do vaší oblíbené restaurace nebo klubu.
Topless tanečniceNaše agentura Profistrip zajistí topless tanečnice na veškeré kulturní akce, diskotéky, do klubů a na nejrůznější párty. Topless tanečnice jsou vhodné především jako doprovodný program k erotickým nocím na diskotéky. Tanečnice topless spočívá v tom, že dívka během tance odhodí svůj horní díl spodního prádla.
Striptýz na lodiStriptýz na lodi je velmi příjemnou show určenou především pro letní měsíce. Je vhodná k jakékoliv příležitosti a spočívá v tom, že si užijete nezapomenutelnou projížďku na lodi s vyhlídkou na Prahu. Perličkou bude kontaktní striptýz v podání striptéra nebo striptérky. Samozřejmostí je popíjení drinků během plavby.
Obsluha nahoře bezObsluha nahoře bez neboli topless obsluha je již klasickou českou specialitou, která je oblíbená především v restauracích a hospůdkách. V případě, že chcete potěšit své stálé zákazníky, nás neváhejte kontaktovat a dohodnout si slečnu, která všechny potěší svým odhaleným poprsím.
Tutti FruttiGastronomicky erotická show, při které je žena nebo muž zdoben různými pochutinami. Nejčastěji se na nahé tělo pokládá ovoce, ale pro pány je možné slečnu nazdobit uzeninou, sýry a jinými dobrotami, které pány v kombinaci s nahým ženským tělem určitě velmi potěší.
BodypaintingVelmi oblíbenou show především na firemní večírky a větší kulturní akce, kde sami účastníci malují své „umělecké“ výtvory na oblíbenou partii odhalených dívek (může být i můž). Při této show se z pánů stávají opět chlapci, kteří se předhánějí kdo bude malovat na své oblíbené místo. Zkuste jen hádat, která místa to jsou?
© 2008 Profistrip